A.Ş.K 13. Bölüm Özeti Yeni Bölüm Kanal D 30 Aralık 2013

A.Ş.K
A.Ş.K'ın 13. bölüm özeti oku. A.Ş.K 13. bölümü 30 Aralık 2013 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında olacak. A.Ş.K yeni bölümü yazılı metin özeti oku.

FİNAL

Can ve Azra her şeye rağmen evleneceklerdir. Neslihan, Can'ın Azra'yla evleneceğini duyar. Can'a büyük öfke duymaktadır. Azra'nın Can‘la parası için evlendiğini düşünür. Can'ı Azra'ya karşı doldurur. Can, bu durumda aşkını mı seçecek yoksa her şeyini kaybetmeyi göze mi alacaktır?

Kerem artık bütün gerçekleri biliyordur. Annesi Sırma'ya çok kızgındır. Artık kimseye inanmak istemez. Tek istediği Şebnem'le her şeyden ve herkesten uzak bir hayat kurmaktır.

Şebnem hamile olduğunu öğrenince, Kerem'den ayrılmak istemez. Şebnem'in hamile olduğunu öğrenen Neslihan'ın, Şebnem ve Kerem'e tepkisi büyük olur. Neslihan bütün gerçeklerle yüzleşince Azra'ya yanlış yaptığını anlar. Ve aile olmanın mutluluğunu istemese de çocukları için her şeyi yapar.

Orhan'ın hapisten çıkması Kerem için büyük felakettir. Orhan her şeyi anlatmaya karar verir. Bu durumda Azra ve Kerem ne yapacaktır?

Hangi Bölüm

En son A.Ş.K'ın 13. bölümü yayınlandı.

Ne Zaman

A.Ş.K'ın son bölümü 30 Aralık 2013 Pazartesi günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

A.Ş.K Kanal D'de yayınlanıyor.

Türü Nedir

A.Ş.K bir dizidir.

Oyuncular ve Rolleri

A.Ş.K'ın başrol oyuncuları şöyle: Hazal Kaya (Azra), Hakan Kurtaş (Kerem), Kaan Urgancıoğlu (Can), Aslı Tandoğan (Şebnem)

Yorum Yaz
Yorumları Göster

İşlem Yapılıyor...
Henüz yorum eklenmedi!
BÖLÜMLER