Arkadaşım Hoşgeldin 12 Haziran 2014 Özeti Yeni Bölüm Kanal D

Arkadaşım Hoşgeldin
Arkadaşım Hoşgeldin'in özeti oku. Arkadaşım Hoşgeldin 12 Haziran 2014 Perşembe günü Kanal D ekranlarında olacak. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümü yazılı metin özeti oku.

Arkadaşım Hoşgeldin'de, Hande Yener Juliet olursa!

Her hafta, %100 doğaçlama iki ayrı maceranın sahnelendiği “Arkadaşım Hoşgeldin”in ilk bölümünde, Arkadaşım fabrika işçisidir. Patronun sekreteriyle aşk yaşayan Arkadaşım, patronu tarafından basılır. Patronu onu kovmaz ama kızına bakıcı olarak işe alır. Patronun kızı Ezgi, Arkadaşım’a zor anlar yaşatırken izleyenler gülmekten kırılır!

İkinci bölümde ise Arkadaşım, kendini bir Shakespeare oyununda bulur! Romeo olan Arkadaşım ve Capulet olan Ezgi, üniversiteyi Adana’da okurlar. Üniversitelerinin bitmesinin ardından Fransa’ya dönüş planları yapan ikili, Juliet’in kalbini kazanmak için kıyasıya yarışır. Tam da burada maceraya Hande Yener dahil olur! Arkadaşım ve Ezgi’nin, Juliet’i kendilerine aşık etme çabaları, izleyenleri kahkaha tufanına boğar!

Ne Zaman

Arkadaşım Hoşgeldin'in son bölümü 12 Haziran 2014 Perşembe günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Arkadaşım Hoşgeldin Kanal D'de yayınlanıyor.

Türü Nedir

Arkadaşım Hoşgeldin bir komedi programıdır.

Oyuncular ve Rolleri

Komedi Dükkanı: Arkadaşım Hoşgeldin'in oyuncuları Tolga Çevik ve Ezgi Mola'dır. Oyuncular yönetmenin belirlediği rollerde oynamaktadır.

Yorum Yaz
Yorumları Göster

İşlem Yapılıyor...
Henüz yorum eklenmedi!
BÖLÜMLER