Benim Hala Umudum Var 33. Bölüm Özeti Yeni Bölüm Fox TV 25 Şubat 2014

Benim Hala Umudum Var
Benim Hala Umudum Var'ın 33. bölüm özeti oku. Benim Hala Umudum Var 33. bölümü 25 Şubat 2014 Salı günü Fox TV ekranlarında olacak. Benim Hala Umudum Var yeni bölümü yazılı metin özeti oku.

FİNAL

Rüzgar'ın suçunu itiraf etmesiyle Umut ne yapcağını şaşırır. Bunu Ozan dan gizler. Rüzgarın teslim olması için hakan'a zaman tanır. Avukatıyla görüşen Hakan, Rüzgar'ı adalete teslim eder. Bunu öğrenen Ozan sinir krizi geçirir. Hakan öfkesi daha da artar ve onunla hesaplaşmaya gider. Yelda'nın yaşadıkları kendisine ağır gelir. Cihan'ın yanından kaçar fakat eve de dönemez. Kendini sokaklarda bulur. Umut ilk defa üvey babası Zafer'le yakınlaşır. Ozan babası Ragıp dan şüphelenir ve Özen'in ev adresini bulur. Özen'in evine gider ve gerçekleri öğrenir. Melis'in doğumuyla Ozan ve Umut'un kaderi değişecektir.

Hangi Bölüm

En son Benim Hala Umudum Var'ın 33. bölümü yayınlandı.

Ne Zaman

Benim Hala Umudum Var'ın son bölümü 25 Şubat 2014 Salı günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Benim Hala Umudum Var Fox TV'de yayınlanıyor.

Türü Nedir

Benim Hala Umudum Var bir dizidir.

Oyuncular ve Rolleri

Benim Hala Umudum Var'ın başrol oyuncuları şöyle: Gizem Karaca (Umut), Berk Oktay (Hakan), Şükrü Özyıldız'ın (Ozan)

Kısa Özeti

Benim Hala Umudum Var'ın konusu şöyle: Dizide İstanbul'un gösterişsiz semtlerinden birinde , annesi , kız kardeşi , üvey babası ve üvey babasının çocuklarıyla birlikte yaşayan, Umut 'un hikayesi konu ediliyor. Ozan ve Hakan ile yolları kesişen Umut'un hayatı o güne kadar sadece tiyatro sahnesinde tanıdığı, filmlerde gördüğü bir duyguyla, aşkla tanışınca baştan ayağa değişecektir.

Yorum Yaz
Yorumları Göster

İşlem Yapılıyor...
Henüz yorum eklenmedi!
BÖLÜMLER