Fatih 5. Bölüm Özeti Yeni Bölüm Kanal D 4 Kasım 2013

Fatih
Fatih'in 5. bölüm özeti oku. Fatih 5. bölümü 4 Kasım 2013 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında olacak. Fatih yeni bölümü yazılı metin özeti oku.

FİNAL

Papalık ve Venedik, Fatih'i sınırlarda huzursuzluk çıkararak oyalamayı planlarken, doğu sınırlarını emniyete almadan Vlad'ın üzerine yürüyemeyen Fatih ise, Vlad'a elçi gönderiyor.

Züleyha'nın, Mahmud Paşa'nın karısı olduğunu öğrenen Şehzade Mustafa, düştüğü duruma çok öfkelenir ve gururu kırılır. Önce Mahmud Paşa'ya her şeyi anlatmayı dener. Sonra Züleyha'yı ormana çağırarak aşağılar ve öldürmek ister. Fatih'in Mustafa'yı izleyip derdini öğrenmekle görevlendirdiği Turahan bu sahneye tanık olur. Mustafa'nın ayrılmasından sonra kızın kim olduğunu anlamak ister ama Züleyha oradan kaçar. Fatih ise Dilyar'ı hapisten kurtarmış ve haseki sultanları bir daha hadlerini aşmamaları konusunda uyarmıştır. Gülbahar attığı iftiradan dolayı Çiçek'e diş bilerken, Çiçek ise diğer şehzadeleri gözden düşürmek için plan kurmaya başlar ve taktik değiştirir. Diğer yandan Dilyar'ın Fatih üzerindeki etkisini büyüye bağlayarak, haremde onun büyücü olduğu dedikodusunu yayar. Papalık ve Venedik, Fatih'i sınırlarda huzursuzluk çıkararak oyalamayı planlarken, doğu sınırlarını emniyete almadan Vlad'ın üzerine yürüyemeyen Fatih, Vlad'a elçi gönderir. Züleyha her şeyin ortaya çıkacağı korkusuyla yataklara düşmüştür. Mahmud Paşa çaresiz, Gevher'den yardım ister. Gevher, Züleyha'yı tedavi için saraya getirmek için Turahan'ın eşliğinde konağa gider. Züleyha, Mustafa'yla olan meseleyi ona itiraf eder. Gevher, Züleyha'yı arabaya götürürken Züleyha ve Turahan birbirini tanırlar. Turahan onun Mahmud Paşa'nın karısı olduğunu anlamıştır, şok olur.

Hangi Bölüm

En son Fatih'in 5. bölümü yayınlandı.

Ne Zaman

Fatih'in son bölümü 4 Kasım 2013 Pazartesi günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Fatih Kanal D'de yayınlanıyor.

Türü Nedir

Fatih bir dizidir.

Oyuncular ve Rolleri

Fatih'in başrol oyuncuları şöyle: Mehmet Akif Alakurt (Fatih Sultan Mehmet), Gamze Özçelik (Çiçek Hatun), Seda Akman

Yorum Yaz
Yorumları Göster

İşlem Yapılıyor...
Henüz yorum eklenmedi!
BÖLÜMLER