Gülben 20 Haziran 2014 İzle Son Bölüm Full Show TV

Gülben
Gülben izle. 20 Haziran 2014 Cuma günü Show TV ekranlarında yayınlanan Gülben'in son bölüm full videoları seyret.

Show TV ekranlarında yayınlanan kadın programı Gülben'in son bölümünü ful izle.

Ne Zaman

Gülben'in son bölümü 20 Haziran 2014 Cuma günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Gülben Show TV'de yayınlanıyor.

Türü Nedir

Gülben bir kadın programıdır.

Sunucusu Kim

Gülben'in sunucusu Gülben Ergen'dir.

Gülben yayınlanan son bölümü hakkındaki yorumlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.
Yorum Yaz
Yorumları Göster

İşlem Yapılıyor...
gulnaz diyorki:
gulben seni cok sevyorim nasil dayanajam sansiz iykida varsin gulnaza ozbekisnan
14 Haziran 2014 / 23:36
çiçek diyorki:
sürersin
3 Haziran 2014 / 14:47
..... diyorki:
ilk müdahale yapan ve yanlıs yapan doktorlara kim hesap soracak
27 Mayıs 2014 / 13:45
gülsen çamaşuvi diyorki:
24.mayıs.2014 yayınızı takip ettim.epidermolisa bıllusa hastalığına ait yaralı çocuğumuz,bitmeyecek bir süreçte.ben de bu hastalıkla 42 yıldır uğraşıyorum.çocukluğumu gördüm,onunla.anlayamazsınız bunu.5 yaşındayken kızım 'anne senelerin kadar yaraların mı var'.'hayır kızım,mutluluklarım kadar var dedim.o zor hastalık,bitmeyeceğine göre onunla nasıl yaşarımı öğrenecek.ayak tabanı komple yara bereyken didik kalkıp yürümeği,dışı yaralı içi mutlu yaşamayı ilke edinecek.etrafın neden böylesin,doktora gittin mi(onlar bu soruyu sormadan akıl edemeyeceğinizi düşünen,düşüncesiz,sığ insanlar),bulaşıcı mı,bizim emmimin kuzeninin dıdısında da vardı geçti,sen niye iyi tedavi olmadın,gibi ipsiz sapsız sorularla baş etmeği öğrenecek.bazen allerji deyip savıştırmaya çalışırsınız,neye,niye,yemeyi ver yumurtayı canım diyenlerle bile karşılaşacak.umarım benim kadar pozitif olur,beni yıkmayan şey güçlendirir demeyi başarır.ben biyoloji öğretmeni,aynı zamanda adli tıp uzmanı olmak için hayata dipten başlayıp,derilerimle paramparça ola ola başardım.cerrahpaşada kolsuz Agop hocamın dediği gibi zaman zaman tırnağınım olduğu için şükretmeyi öğrendim.tanrı tüm çektiklerimi ödüllendirdi.dünyalar güzeli bir kızım oldu,o beni kendinden daha güzel bulan.dünyalar iyisi eşim sayesinde kendimi herzaman en iyi hissettim.fedakar annem,bana tapan babam,hayatlarını benim üstüne kuran ablalarım ve kardeşim var.bazen düşünüyorum,bunca mutluluğu haketmek için ne yaptım diye?
26 Mayıs 2014 / 10:55
fevzi şipal vanda diyorki:
Gülben abla ben vanda yazıyorum benim bir kızım var hastadir ve araştırma hastaneleri tedavisini bulamadilar ne yapacağımı bilemiyorum ne olur bana yardim edin allah rızası icin05434333480
23 Mayıs 2014 / 21:43
yasemin diyorki:
gülben ergeni çoook seviyorum
12 Mayıs 2014 / 16:13
Gulsen diyorki:
Seni seviyorum gulbennn okadar guzelsinizki sizin gibide hicbir program yapan yoktur
18 Nisan 2014 / 08:48
nesli diyorki:
begeniyorum her gun izliyorum
8 Nisan 2014 / 11:17
büehner diyorki:
Almanya dan yaziyorum Ugur Kosar cagimizin Türkiye mize hayirlar getirebilecek,suurlari yücelere tasima kapasitesindeki bir beyin ve ruh. Ne mutlu Türkiye ye Yobazligin beyinleri zehirledigi yerlere isgini,ruhunu getirmesine öncü olunmasindan Allah da memnun olacak ,bizler de Sizler ve bizler bunun karsiligini muhakkak görecegiz,sayet tanri herseyi görüyor deniyorsa. Tanri sizlerin de yolunu acacak,hayirlar ve de güzellikler getirecek Hadi Türkiyemize yakisir,hakkettigi,hayirlar getiren yönlerde aktif olmaniz dilegimle Sevgiyle kalin,kalalim. Dindarmiyim?? Ama sevgi doluyum Allahin istedigi de bu mu ,degilmi? ve de vicdan. Zaten bütün dinlerin esensi de bundan ibaret degilmi? Iste kul olmanin anlami ve icerigi de böylece aciklanmis olmuyormu.? Korumak,ve korutmak.YARDIM. Bilinc katmak.
1 Mart 2014 / 12:03
BUEHNER: diyorki:
BIKTIRDI;VAZGECTIM SEYRETMEKTEN;" 2 SAATLIK PROGRAMA KIMSELER 4 SAAT AYIRAMAZ;GÜNÜN YARISI; Ciddiye alinacak olursa hepimiz icin bir kar Sizlere güveniyoruz Internette seyredilebilen diger programlarda bu arizaya raslamadim, Mesela dun her sevda bir veda dizisini mükemmel izleyebildim.
1 Mart 2014 / 11:09
bÜEHNER diyorki:
SIMDIDE YARIM DAKIKA TAKILDI KALDIVE BU TEMPODA DEVAM ETMEYE BASLADI ;OFF;REZALET;
1 Mart 2014 / 10:26
BÜEHNER diyorki:
PARDON; DÜZELTIYORUM;!BIR DAKIKA:SEYIR; 30= SANIYE;CIT YOK : HEP BU TEMPODA SÜRÜP GIDIYOR: BU DURUM DÜZELSINKI; BIZLER SEYREDEBILELIM TESEKKÜRLER:
1 Mart 2014 / 10:04
tamam simdilik cikti bak diyorki:
tamam cikti ama takilip kaliyr, 1 dak seyrediliyor, sonra 1 dak.seyredilmiyor ,bu böyle devam, edip gidiyor.ISKENCE iNSANI SEYRETMEKTEN VAZGECIRIYOR: yAAARRRDDDIIIMMM:!!!SEVGILER
1 Mart 2014 / 09:54
BÖLÜMLER