Huzur Sokağı 67. Bölüm Özeti Yeni Bölüm ATV 18 Nisan 2014

Huzur Sokağı
Huzur Sokağı'nın 67. bölüm özeti oku. Huzur Sokağı 67. bölümü 18 Nisan 2014 Cuma günü ATV ekranlarında olacak. Huzur Sokağı yeni bölümü yazılı metin özeti oku.

Ali'nin ölüm haberini alan Şükran yıkılır. Mahalledeki herkes bu acıyı atlatması için Şükran'a destek olsa da Şükran'ın kendini toparlaması hiç de kolay olmayacaktır. Diğer taraftan Bilal ve Necati, Ali'yi öldürenin Selim olduğunu ispatlamaya kararlıdır. Polise Selim hakkında şikâyette bulunurlar. Gökhan'ın da Selim aleyhine şahitlik yapmasıyla Selim sorgulanır ve Ali'yi öldürenin o olduğu anlaşılır. Selim'in tutuklandığından haberi olmayan Feyza ise hiç kimseye haber vermeden mahalleden taşınır ve izini kaybettirir. Böylece Feyza ve Bilal tamamen koparlar. Fakat aradan geçen 20 yılın sonunda ilginç bir tesadüfle tekrar karşılaşırlar.

Hangi Bölüm

En son Huzur Sokağı'nın 67. bölümü yayınlandı.

Ne Zaman

Huzur Sokağı'nın son bölümü 18 Nisan 2014 Cuma günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Huzur Sokağı ATV'de yayınlanıyor.

Türü Nedir

Huzur Sokağı bir dizidir.

Oyuncular ve Rolleri

Huzur Sokağı'nın başrol oyuncuları şöyle: Kutsi (Bilal), Selin Demiratar (Feyza), Sinem Öztürk (Şükran)

Kısa Özeti

Huzur Sokağı'nın konusu şöyle: Birbirine yakın iki bölgenin birinde muhafazakar, düşük veya orta gelir düzeyinde bir grup insan yaşarken, diğerinde zenginler vardır. Dizide bu farklı kültüre ait Bilal ve Feyza'nın aşkı anlatılmaktadır.

Yorum Yaz
Yorumları Göster

İşlem Yapılıyor...
Henüz yorum eklenmedi!
BÖLÜMLER