Kaçak 52. Bölüm Özeti Yeni Bölüm ATV 3 Şubat 2015

Kaçak
Kaçak hakkında detaylı bilgi için linki tıklayabilirsiniz:
Kaçak Dizisi
Kaçak'ın 52. bölüm özeti oku. Kaçak 52. bölümü 3 Şubat 2015 Salı günü ATV ekranlarında olacak. Kaçak yeni bölümü yazılı metin özeti oku.

FİNAL

Dadaylı hayatında ilk defa gerçek bir ilişki yaşama şansı yakalamışken karşılaşacağı sürprizle nasıl başa çıkacak? Tanışacağı kız onun hayatını nasıl değiştirecek? Burak, hayatına yön vermeye çalışırken yapacağı hatayla ablası Merve ve Serhat'ın evliliğini etkileyecek.Tülay gün geçtikçe Cemile'nin onu zehirlediği Bonzai'nin etkisine girmeye başlar, aklını kaybetmek üzeredir. Ertan sonunda durumu anlayıp sattığı zehrin insanlara neler yapabileceğini hayatı boyunca âşık olduğu tek kızda görmek zorunda kalır. İşin ucunda Cemile olduğunu öğrenen Ertan, onun için nasıl bir son hazırlayacak?

Ertan, Tülay'ın durumundan o kadar etkilenecektir ki yıllardır savaştığı Serhat ve ekibine ummadıkları bir fırsat sunacaktır. Serhat ve ekibini bekleyen son görevde kimlerin canı yanacak? Mutluluğa yeni kavuşan Merve, Serhat'ın olmadığı bir hayata mı adım atmak zorunda kalacak? Yıllardır kendi adaletlerini ortaya koyan Serhat ve ekibi son görevde başarılı olabilecekler mi?

Hangi Bölüm

En son Kaçak'ın 52. bölümü yayınlandı.

Ne Zaman

Kaçak'ın son bölümü 3 Şubat 2015 Salı günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Kaçak ATV'de yayınlanıyor.

Türü Nedir

Kaçak bir dizidir.

Yönetmeni Kim

Kaçak'ın yönetmeni Volkan Kocatürk

Senaristi Kim

Kaçak'ın senaristleri Zülküf Yücel, Hürer Ebeoğlu

Yapımcı Şirketi

Kaçak'ın yapımcı şirketi Süreç Film

Oyuncular ve Rolleri

Kaçak'ın başrol oyuncuları şöyle: Gürkan Uygun (Serhat Hakeri), Özlem Yılmaz (Nurgül Hakeri), Begüm Birgören (Merve Topçuoğlu Demir)

Tüm Oyuncular

Kaçak Oyuncuları »

Uzun Hikayesi

Kaçak Konusu »

Yorum Yaz
Yorumları Göster

İşlem Yapılıyor...
Henüz yorum eklenmedi!
BÖLÜMLER