Karagül 49. Bölüm Özeti Yeni Bölüm Fox TV 12 Eylül 2014

Karagül
Karagül hakkında detaylı bilgi için linki tıklayabilirsiniz:
Karagül Dizisi
Karagül'ün 49. bölüm özeti oku. Karagül 49. bölümü 12 Eylül 2014 Cuma günü Fox TV ekranlarında olacak. Karagül yeni bölümü yazılı metin özeti oku.

Kadriye bir annenin başına gelebilecek en büyük acıyı yaşamış olduğunu düşünürken, Murat'ın gerçek ölüm sebebini öğrenerek yıkılır. Yüreğindeki ateşi daha da alevlendirmek pahasına da olsa, Kendal'ın yanına gider. Kendal her şeyi hallettiğini düşünüp keyiflendiği sırada, karşısında elinde kendine doğru tutulmuş silahla anasını görür ve o an Kendal için sonun başlangıcı olur. Bu sırada Asım babasının cezasını çekmesi için ne gerekiyorsa yapmaya devam eder. Ama Oğuz da artık ipuçlarını birleştirmiş ve Murat'ın ölümü hakkındaki şüphelerini doğrulamıştır. Tüm olup bitenlerden habersiz bir şekilde Ebru, Emine'nin durumundan dolayı kendini suçlu hissetse de, bu kafasına koyduğunu yapmasına engel olmaz ve o kararlı bir şekilde mücadele etmeye devam eder. Ama Narin Ebru'nun yine Kendal'la karşı karşıya kalmasını fırsat bilip Ebru'ya olan suçlamalarını geciktirmez. Herkes kendi mücadelesiyle uğraşırken, gelen haberle dağılırlar. Murat'ın aslında öldürülmüş olduğu ve katilinin Kendal çıkması konaktaki tüm hayatı durdurur. Şimdi hesaplaşma zamanıdır.

Hangi Bölüm

En son Karagül'ün 49. bölümü yayınlandı.

Ne Zaman

Karagül'ün son bölümü 12 Eylül 2014 Cuma günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Karagül Fox TV'de yayınlanıyor.

Türü Nedir

Karagül bir dizidir.

Yönetmeni Kim

Karagül'ün yönetmeni Murat Saraçoğlu

Senaristi Kim

Karagül'ün senaristleri Erkan Birgören, Betül Yağsağan, Beril Köse

Yapımcı Şirketi

Karagül'ün yapımcı şirketi Avşar Film

Oyuncular ve Rolleri

Karagül'ün başrol oyuncuları şöyle: Ece Uslu (Ebru Sezgin Şanverdi), Yavuz Bingöl (Fırat Mercan), Özlem Conker (Narin Mercan), Mesut Akusta (Kendal Şanverdi), Şerif Sezer (Kadriye Şanverdi)

Kısa Özeti

Karagül'ün konusu şöyle: Dizide doğulu zengin bir ailenin oğlu olan Özcan Deniz, İstanbul'da Ece Uslu ile evlenecek, daha sonra ailesinden habersiz iflas edecek. Durumdan haberdar olan kardeşiyle göl kenarında kavga ederken suya düşüp kaybolacak. Ece Uslu kaybolan kocasının peşinden Urfa'ya gidecek. Orada kocasının başka bir eşinin daha olduğunu öğrenecek olan Uslu için çok zor bir hayat başlayacak.

Tüm Oyuncular

Karagül Oyuncuları »

Uzun Hikayesi

Karagül Konusu »

Yorum Yaz
Yorumları Göster

İşlem Yapılıyor...
FIRAT diyorki:
bende çok severek izliyorum ama keşke en heyecanlı yerinde reklama gitmeseniz ne güzel olur.
21 Haziran 2014 / 20:53
ooo7 diyorki:
kendal ve kadriye ananın sahnesi beni çok atkiledi bu diziyi çok beğeniyorum
14 Haziran 2014 / 10:29
ayka diyorki:
çok güzel bir dizi ailece severek izliyoruz
19 Mayıs 2014 / 11:09
babayev diyorki:
17 mayısta kaçıncı bölüm göstərilmiş
18 Mayıs 2014 / 11:35
nur diyorki:
bu bolum beni alatti artik ne deyim
17 Mayıs 2014 / 17:21
Sabina diyorki:
bakidan yazyoram cok guzal film.cok tasakkurlar yonatima,oyunculara.Sizi cok sevirik cunki biz ayniyik ,biz biriz .har bir ade\timiz aynidir,bizi niya ayiriblar,lanat onlara.
3 Mayıs 2014 / 13:35
BÖLÜMLER