Lale Devri 135. Bölüm Özeti Yeni Bölüm Fox TV 8 Şubat 2014

Lale Devri
Lale Devri'nin 135. bölüm özeti oku. Lale Devri 135. bölümü 8 Şubat 2014 Cumartesi günü Fox TV ekranlarında olacak. Lale Devri yeni bölümü yazılı metin özeti oku.

FİNAL

Zümrüt hapse mahkum olurken yine yüreklere ateş düşürmeyi başarmıştır... Sultan hayata gözlerini yumar... Toprak perişandır... Çınar ne olursa olsun, Sultan'ı Zümrüt'ün öldürttüğünü kanıtlayacaktır... Zümrüt hapse girer, ağır bir darbedir bu.. Yine de hayattan yana ümidi vardır.. ta ki Necip'in ve Kerem'in onu ebediyen terk ettiğini anlayıncaya kadar... Çınar ise artık Toprak'ın üzülmesine dayanamaz, ona bir sürpriz yapar... İstanbul'dan taşınma vakti gelmiştir... Çocuklar büyümüş, Toprak ve Çınar yeni yaşamlarında çok mutludurlar... Artık Zümrüt'ün onlara zarar verme ihtimali yoktur... Zümrüt ölmek istemiş ama başaramamıştır... Yaptıklarının cezasını sonunda çekmektedir...

Hangi Bölüm

En son Lale Devri'nin 135. bölümü yayınlandı.

Ne Zaman

Lale Devri'nin son bölümü 8 Şubat 2014 Cumartesi günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Lale Devri Fox TV'de yayınlanıyor.

Türü Nedir

Lale Devri bir dizidir.

Oyuncular ve Rolleri

Lale Devri'nin başrol oyuncuları şöyle: Tolgahan Sayışman (Çınar), Selen Soyder (Toprak), Hatice Aslan (Zümrüt)

Kısa Özeti

Lale Devri'nin konusu şöyle: Zümrüt Taşkıran, iki kızının ölümüne sebep olduğunu düşündüğü eski damadı ve 2 torununun babası Çınar'dan intikam almak ister. Bunun için çeşitli entrika ve oyunlara girişir.

Yorum Yaz
Yorumları Göster

İşlem Yapılıyor...
Henüz yorum eklenmedi!
BÖLÜMLER