Umutsuz Ev Kadınları 153. Bölüm Özeti Yeni Bölüm Fox TV 19 Haziran 2014

Umutsuz Ev Kadınları
Umutsuz Ev Kadınları hakkında detaylı bilgi için linki tıklayabilirsiniz:
Umutsuz Ev Kadınları Dizisi
Umutsuz Ev Kadınları'nın 153. bölüm özeti oku. Umutsuz Ev Kadınları 153. bölümü 19 Haziran 2014 Perşembe günü Fox TV ekranlarında olacak. Umutsuz Ev Kadınları yeni bölümü yazılı metin özeti oku.

FİNAL

Nermin cinayet suçuyla yargılanmaktadır, polisin mahkemeye delil olarak sunduğu telefon konuşmaları Sarp'ın tutuklanmasına neden olur. Bu durum evlilik hazırlığı yapan Emel'i çıldırtır ve Nermin'in aleyhinde ifade vermeye mecbur bırakır. Yasemin, Gülşah ve Elif, Nermin'i kurtarmak için ellerinden geleni yaparlar. Kudret'in vicdanı rahat değildir, Gülşah onu durdurmak için her yolu dener, hatta suçu kabullenmeyi göze alır. Gül Çıkmazı kadınları tam da yolun sonuna gelmişken fedakar bir komşu onları kurtarmak için harekete geçecektir.

Hangi Bölüm

En son Umutsuz Ev Kadınları'nın 153. bölümü yayınlandı.

Ne Zaman

Umutsuz Ev Kadınları'nın son bölümü 19 Haziran 2014 Perşembe günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Umutsuz Ev Kadınları Fox TV'de yayınlanıyor.

Türü Nedir

Umutsuz Ev Kadınları bir dizidir.

Oyuncular ve Rolleri

Umutsuz Ev Kadınları'nın başrol oyuncuları şöyle: Songül Öden (Yasemin), Ceyda Düvenci (Elif), Bennu Yıldırımlar (Nermin), Evrim Solmaz (Zeliş), Elif Özder (Emel)

Kısa Özeti

Umutsuz Ev Kadınları'nın konusu 5 kadının yaşadıkları üzerine kurulu. Kimi boşanmış, kimi çok çocuklu, kimi çocuksuz geç evlenmiş, kimi çok titiz, kimi çok havalı, kimi çok sakar...

Orjinal Adı

Yabancı dizi uyarlaması olan Umutsuz Ev Kadınları'nın orijinal adı: Desperate Housewives

Tüm Oyuncular

Umutsuz Ev Kadınları Oyuncuları »

Uzun Hikayesi

Umutsuz Ev Kadınları Konusu »

Yorum Yaz
Yorumları Göster

İşlem Yapılıyor...
gül diyorki:
cok guzel bır dızı bayılıyorum helekı yasemıne cok komık ya emel falan ıkısınede bayılıyorum hıc bıtmesın bu dızı bıkmadan ızlerım.
25 Nisan 2014 / 01:52
BÖLÜMLER